پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  آتش نشانانِ دلاور
آتش نشانان دلاور، اي افتخار مام ايران/بر بام هستي مي درخشد، نام شما با نام ايران/چشم و چراغ ما و ايليد،در پايمردي چون خليليد/«بردآ سلاما» را دليليد، بر آتش آلام ايران/آتش اگر تنپوش داريد، چون باغ گل آغوش داريد/جام شهادت نوش داريد، از باده ي گلفام ايران/دريا دل و روشن ضميريد، در بيشه ي اخلاص شيريد.
  سلفي نتيجه ي مختوم فرهنگ اومانيسم!
يکي از تأسف‌برانگيزترين اتفاقات حادثه پلاسکو، جماعتي بودند که بي‌توجه به عمق فاجعه و خطري که جان انسان‌ها را تهديد مي‌کند در اين اتفاق فرصتي يافتند براي تفريح، انداختن عکس سلفي و گرفتن فيلم باهدف بالا بردن آمار بازديدکنندگان صفحه‌ي اجتماعي‌شان! به‌راستي ما را چه شده است؟
  کاهش ساعت کاري زنان شاغل
کي از دلهره هاي و نگراني هاي زنان شاغل خانه دار، سازگار کردن شرايط اشتغال با وظايف نقش هاي همسري و مادري است، چيزي که اگر نتوانند از عهده آن به خوبي بر آيند احساس " ناکارآمدي" را در آنها تقويت کرده و باعث ضعيف شدن اعتماد به نفس آنها مي شود و همين امر باعث مي شود که بازدهي آنها چه در محل کار و چه در خانه کم شود.
  ساختمان پلاسکو و نهي از منکر!
متأسفانه فرهنگ غلط حضور در صحنه حوادث و اتفاقات هنوز در جامعه ما پررنگ است. مخصوصا با گسترش تلفن همراه‌هاي مجهز به دوربين، شاهد حضور و ازدحام مردم براي تماشا و تصويربرداري از صحنه حوادث مي‌باشيم؛ حضوري که مانع امدادرساني و جلوگيري از گسترش خسارت‌هاي جاني و مالي به آسيب‌ديدگان مي‌شود.
  مواظب فتنه گران و خوارج باشيم
علي مطهري از صدقه خون پدر شهيدش و غفلت نهادهاي نظارتي، در حالي که فاقدشرايط نمايندگي مجلس بود وارد اين سنگر مهم شدو مسئوليت عملگي جريان فتنه و اپوزيسيون خارج ايران را از روي جهالت بر عهده گرفته.چون دشمنان پيامبر(ص)در جنگ احزاب، از پشت جبهه،خنجر نفاق و جهالت خود را بر پهلوي نظام اسلامي فرو مي آورد.
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003